SKLEP MADERM ESTHETIC

Polecane produkty

Piękne barwy

Ponad 30 pięknych kolorów z przeznaczeniem do pigmentacji ust, kresek, brwi oraz do zadań specjalnych. Brak tlenków żelaza gwarantuje, iż nie wybarwiają się na niepożądane odcienie.

Niemiecka jakość

Pigmenty zostały przebadane i zatwierdzone przez Niemiecki Fundusz Zdrowia oraz Radę Europy. Posiadają certyfikaty jakości, takie jak:

– Sterility statement according CoE ResAP (2008)

– Toxicological statement according CoE ResAp (2008)

Komfort pracy

Nie zawierają alkoholu. Oznacza to, że nie wyparowują. Odpowiednia konsystencja ułatwia wprowadzanie barwnika w skórę. Nie podrażniają skóry, a co za tym idzie – proces gojenia u klientów jest znacznie krótszy i bardziej komfortowy. Nie zawierają metali ciężkich, przez co ryzyko powikłań jest praktycznie zerowe.

MADERM ESTHETIC

MADERM Esthetic to hurtownia artykułów niezbędnych do wykonywania makijaży permanentnych. W naszej ofercie znajdują się: najnowszej technologii urządzenia do makijażu permanentnego, pigmenty, innowacyjne kosmetyki pielęgnacyjne, akcesoria wielokrotnego użytku oraz jednorazowe

 

Prowadzimy również szkolenia kosmetyczne z zakresu makijażu permanentnego brwi, oczu i ust dla osób początkujących i zaawansowanych na terenie całej Polski oraz za granicą. Wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowana kadra szkoleniowa to gwarancja solidnego szkolenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej, zapraszamy do odwiedzenia strony O NAS.