O nas

MADERM Esthetic to… makijaż permanentny. Nie, to nie jest nasza pasja. To nasze życie… Zajmujemy się makijażem permanentnym kompleksowo: od zabiegów upiększających, przez zabiegi korekcyjne, oraz pigmentacje medyczne, prowadzimy szkolenia, warsztaty, konferencje, wystawiamy się na targach, współuczestniczymy w eventach, piszemy artykuły i opracowania. Jakby tego było mało, postanowiliśmy stworzyć własną linię urządzeń i pigmentów oraz kosmetyków do makijażu permanentnego. A wszystko zaczęło się od:

AGNIESZKI MAJEWSKIEJ

Agnieszka to bardzo otwarta, wesoła i energiczna osoba. To ona jest pomysłodawcą całego MADERM. Kiedy w 2008 roku rozpoczynała swoją przygodę z PMU mało kto miał o tym jakiekolwiek pojęcie. Dziś Agnieszka jest niekwestionowanym guru w tej branży. Wicemistrzyni świata, prowadząca szkolenia w Polsce jak i za granicą, zapraszana na liczące się międzynarodowe konferencje. Założycielka MADERM Academy oraz programu Permanentnie Piękna dla kobiet onkologicznych. Trenerka makijażu permanentnego, organizatorka szkoleń, warsztatów i konferencji w branży PMU. Autorka artykułów w znanych branżowych magazynach. Juror w mistrzostwach mikropigmentacji. Twórca urządzeń i pigmentów sygnowanych własną marką a także autorskich technik pigmentacji. Agnieszka ma milion pomysłów na minutę. To niewątpliwie pracoholik – cały swój wolny czas poświęca na doszkalaniu siebie, treningach jogi, a po nocach pisze książki.
Kontakt z Agnieszką: msg Agnieszka Majewska Makijaż Permanentny

 

PATRYCJA TOMASZEWSKA

Patrycja, główny manager MADERM Esthetic, to miłośniczka tabelek, tabeleczek, wektorów i prowadnic – cokolwiek to oznacza. W firmie stoi na pierwszym froncie. Patrycja to Wasz pierwszy głos, który usłyszycie w słuchawce. Obsługa klienta detalicznego i hurtowego to jej chleb powszedni. Na codzień zajmuje się wszystkim, aby zadowolić każdego kontrahenta zarówno sprzedażą, zakupami, marketingiem, materiałami szkoleniowymi, jak i realizacją każdego nawet najbardziej zwariowanego pomysłu.
Kontakt z Patrycją: tel. 574 680 580, email: manager@maderm.eu

 

ŻAKLINA MAZURKIEWICZ

Żaklina jest prawą ręką Agnieszki. To ona tworzy dla Was harmonogramy szkoleń oraz warsztatów. Stara się, aby dla każdego kursanta znalazło się miejsce w naszej akademii, a także pomaga w uzyskaniu dotacji. To dzięki niej mamy cudowne modelki na szkoleniach. Żaklina to również specjalista od social mediów tworzy zdjęcia, filmy, rolki oraz newslettery. Oaza cierpliwości dla każdej kursantki oraz modelki – odpowie na każde pytanie!
Kontakt z Żakliną: tel. 577 360 630, email: szkolenia@maderm.eu

I wreszcie nasz rodzynek:

ŁUKASZ MAJEWSKI vel MAJONEZ

Jeśli skądś już znasz tę twarz lub ksywę, to najprawdopodobniej masz rację! Majonez to sportowiec na emeryturze. Łukasz to jedyny mężczyzna w naszym zespole, odpowiedzialny przede wszystkim za logistykę i serwis. Namiętnie wykorzystywany również przez dziewczyny do pracy siłowej oraz jako kierowca do zadań specjalnych. Firmowy trener pracowników Działu Reklamy. Prawdopodobnie cierpi na bezsenność, zaczyna pracę o 5:30 i bladym świtem pełen pasji przygotowuje wysyłki dla Was oklejając namiętnie każdy towar i paczuszkę tak, aby nic złego nie wydarzyło się w transporcie. Zdecydowanie lubi podróże, chyba już zwiedził wszystko, bo często nas pyta „Byłaś tam?”
Kontakt z Łukaszem: tel. 536 040 060, email: biuro@maderm.eu

 

A na koniec nasi ulubieńcy:

MIRELLA I GERONIMO

Pracownicy Działu Reklamy. Z radością i w podskokach wykonują wszystkie akrobacje pod patronatem MADERM Esthetic, dumnie prezentując nasze logo. Dzień w dzień trenują ciężko pod czujnym okiem Majoneza, żeby zachować swe piękne ciała w najlepszej kondycji. Uwielbiają pieszczoty i marchewkę.
Kontakt z nimi możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem Majoneza.

NELLY, JAMAJKA I KRYSIA

Maskotki firmowe. Cała drużyna to mistrzowie w organizowaniu przerw w pracy. Chodzące radości strzelające iskierkami szczęścia. Leki na depresję i deszczowe dni.
Często chadzają własnymi ścieżkami, więc kontakt może być utrudniony.

Każde z nas ze swoją działką, uzupełniamy się doskonale. Są dni, gdy nie możemy się nagadać, a są i takie, gdy porozumiewamy się bez słów. Nasza ekipa to prawdziwy DREAM TEAM.