MADERM Esthetic to… makijaż permanentny. Nie, to nie jest nasza pasja. To nasze życie… Zajmujemy się makijażem permanentnym kompleksowo: od zabiegów upiększających, przez zabiegi korekcyjne, oraz pigmentacje medyczne, prowadzimy szkolenia, warsztaty, konferencje, wystawiamy się na targach, współuczestniczymy w eventach, piszemy artykuły i opracowania. Jakby tego było mało, postanowiliśmy stworzyć własną linię urządzeń i pigmentów oraz kosmetyków do makijażu permanentnego. A wszystko zaczęło się od:

AGNIESZKI MAJEWSKIEJ

Agnieszka to bardzo otwarta, wesoła i energiczna osoba. To ona jest pomysłodawcą całego MADERM. Kiedy w 2008 roku rozpoczynała swoją przygodę z PMU mało kto miał o tym jakiekolwiek pojęcie. Dziś Agnieszka jest niekwestionowanym guru w tej branży. Wicemistrzyni świata, prowadząca szkolenia w Polsce jak i za granicą, zapraszana na liczące się międzynarodowe konferencje. Założycielka MADERM Academy oraz programu Permanentnie Piękna dla kobiet onkologicznych. Trenerka makijażu permanentnego, organizatorka szkoleń, warsztatów i konferencji w branży PMU. Autorka artykułów w znanych branżowych magazynach. Juror w mistrzostwach mikropigmentacji. Twórca urządzeń i pigmentów sygnowanych własną marką a także autorskich technik pigmentacji. Agnieszka ma milion pomysłów na minutę. To niewątpliwie pracoholik – cały swój wolny czas poświęca na doszkalaniu siebie, treningach fizycznych, a po nocach pisze książki.

PATRYCJA TOMASZEWSKA

Patrycja, główny manager MADERM Esthetic, to miłośniczka tabelek, tabeleczek, wektorów i prowadnic – cokolwiek to oznacza. W firmie stoi na pierwszym froncie. Patrycja to Wasz pierwszy głos, który usłyszycie w słuchawce. Obsługa klienta detalicznego i hurtowego to jej chleb powszedni. Na codzień zajmuje się wszystkim, aby zadowolić każdego kontrahenta zarówno sprzedażą, zakupami, marketingiem, materiałami szkoleniowymi, jak i realizacją każdego nawet najbardziej zwariowanego pomysłu. Tworzy dla Was harmonogramy szkoleń oraz warsztatów. Stara się, aby dla każdego kursanta znalazło się miejsce w naszej akademii, a także pomaga w uzyskaniu dotacji.

I wreszcie nasz rodzynek:

ŁUKASZ MAJEWSKI vel MAJONEZ

Jeśli skądś już znasz tę twarz lub ksywę, to najprawdopodobniej masz rację ? Majonez to sportowiec na emeryturze. Łukasz to jedyny mężczyzna w naszym zespole, odpowiedzialny przede wszystkim za logistykę i serwis, jak również za organizację szkoleń. Namiętnie wykorzystywany również przez dziewczyny do pracy siłowej oraz jako kierowca do zadań specjalnych. Zdecydowanie lubi podróże, chyba już zwiedził wszystko, bo często nas pyta „Byłaś tam?”

Na koniec nasza ulubienica:

NELLY

Maskotka firmowa. Mistrzyni w organizowaniu przerw w pracy. Chodząca radość strzelająca iskierkami szczęścia. Lek na depresję i deszczowe dni. Każde z nas ze swoją działką, uzupełniamy się doskonale. Są dni, gdy nie możemy się nagadać, a są i takie, gdy porozumiewamy się bez słów. Nasza ekipa to prawdziwy DREAM TEAM.