Jeśli chcesz zostać linergistą, zmienić zawód lub poszerzyć swoją wiedzę - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie Agnieszka Majewska nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć i umieć, aby móc wykonywać zabiegi makijażu permanentnego.

Cześć! Nazywam się Agnieszka Majewska. Od ponad 13 lat pracuję w branży kosmetycznej jak i makijażu permanentnego. W 2016 roku zdobyłam tytuł Mistrza Świata w Makijażu Permanentnym. Jestem właścicielką marki Maderm Esthetic, która w swojej ofercie ma urządzenia oraz pigmenty do profesjonalnych zabiegów makijażu permanentnego. Dzięki unikatowym rozwiązaniom z marką Maderm Esthetic współpracują najlepsi specjaliści w kraju jak i za granicą. Marka Maderm Esthetic zdobyła tytuł Kobiecej Marki Roku 2020.

Jestem przedsiębiorcą i wiem jak trudno prowadzić biznes w dzisiejszych czasach. Jako właściciel salonu kosmetycznego Maderm Esthetic mam codzienny kontakt z klientami, przez co wiedzę teoretyczną jak i praktyczną mogę przekazać moim kursantom. Regularnie uczestniczę na największych konferencjach branżowycj w Polsce, a na swoim koncie mam również wykłady na prestiżowych wydarzeniach w Dublinie, Sochi i Moskwie. Sama natomiast, cyklicznie organizuję konferencję Let’s Talk about PMU dla miłośników i pasjonatów makijażu permanentnego zapraszając najlepszych prelegentów na rynku.

Z fascynacją obserwuję rynek makijażu permanentnego, doświadczam go w praktyce. Publikuję artykuły branżowe, a także jestem jurorem podczas mistrzostw z mikropigmentacji w Polsce, jak i za granicą. Dzięki systematycznej pracy, rozwinęłam swój biznes na dużą skalę, a moimi klientkami są kobiety z Polski, Europy, USA, UK, Australii czy Szwecji.

Teraz, bazując na moim doświadczeniu, szkolę osoby, które chcą odnieść sukces w branży beauty. Moim celem jest nauczanie sprawdzonych technik pigmentacji, praktyk zawodowych prowadzenia salonu beauty, wprowadzenie najnowszych rozwiązań w kierunku rozwoju Twojego permanentnego biznesu, poprzez szkolenia stacjonarne, kursy online, oraz warsztaty tematyczne.

Szkolenia dla osób początkujących

Szkolenia dla osób zaawansowanych

Szkolenie z usuwania makijażu permanentnego

Szkolenia online

Nowość!

Szkolenia dostępne na platformie szkoleniowej: