Jeśli chcesz zostać modelką na szkoleniu w Maderm Esthetic ta informacja jest właśnie dla Ciebie 🙂

 

Maderm Esthetic to centrum szkoleń kosmetycznych. Szkolimy przede wszystkim z zabiegów:

  • makijaż permanentny brwi
  • makijaż permanentny ust
  • makijaż permanentny kreski na powiece górnej
  • mikropigmentacja skóry głowy
  • usuwanie makijażu permanentnego preparatem PMU REMOVER

 

Szkolenia prowadzone są przez Agnieszkę Majewską, która od ponad 14 lat pracuje w branży kosmetycznej jak i makijażu permanentnego. W 2016 roku zdobyła tytuł Mistrza Świata w Makijażu Permanentnym. Jest właścicielką marki Maderm Esthetic, która w swojej ofercie ma urządzenia oraz pigmenty do profesjonalnych zabiegów makijażu permanentnego. Dzięki unikatowym rozwiązaniom z marką Maderm Esthetic współpracują najlepsi specjaliści w kraju jak i za granicą. Marka Maderm Esthetic zdobyła tytuł Kobiecej Marki Roku 2020. Agnieszka jest prelegentem na konferencjach krajowych i zagranicznych, autorem książek, skryptów szkoleniowych i artykułów do czasopism branżowych. Od kilku lat prowadzi placówkę szkoleniową, zarejestrowaną w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, a od 2022 roku również w placówkach szkoleniowych MEN.

 

Zabiegi wykonywane są przez osoby uczące się pod okiem trenera.

 

Proszę przed zgłoszeniem na zabieg zapoznaj się z przeciwwskazaniami

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze prace – zajrzyj do Galerii

Opłata za zabieg jest płatna z góry i wynosi: 150zł (modelka dla kursantki) lub 400zł (modelka pokazowa). Istnieje możliwość bezpłatnego jednorazowego przesunięcia terminu wizyty. Należy o tym poinformować nie później niż 48 godzin przed zabiegiem.

Dopigmentowanie nie jest wliczone w cenę.

Modelka wpłacając zadatek potwierdza, że zapoznała się z przeciwwskazaniami oraz informacjami dla modelek i zaakceptowała Regulamin Salonu.

Jeśli rozwialiśmy wszystkie Twoje wątpliwości – to serdecznie zapraszamy na grupę modelek

Jeśli nie rozwialiśmy – zadzwoń 🙂

tel. 791-900-690