Koszyk

Aktualności

By 22 września 20211 października, 2021No Comments

Przypuśćmy, że mamy już dobrze wyedukowaną linergistkę i chce ona pozyskać klienta. Są osoby, które ukończyły szkolenie i mają już swój salon kosmetyczny.

? Wiem, że były takie osoby już w naszych grupach zamkniętych i często zgłaszają się do mnie już po bardziej zaawansowanych szkoleniach.

? Jak mogą dobrze wprowadzić makijaż permanentny do swoich usług?
Wejść w szeroką paletę makijażu, a może zacząć np. od brwi?

Już Wam odpowiadam drogie kursantki.

? Czasami dziewczyny mówią nam, że chcą się wyszkolić tylko w robieniu brwi. Inne chcą specjalizować się tylko w ustach. Nie do końca jednak jest to możliwe, ponieważ prowadząc salon i mając swoje klientki oraz makijaż permanentny w ofercie, musimy umieć robić wszystko.

? Wierzcie mi na słowo! ? Jeżeli wykonujesz brwi, a ust nie, to znaczy, że nie jesteś w czymś dobra. Często tak postrzegają to same klientki! Osobiście, gdybym poszła do kogoś, kto robi tylko usta, to bym zaczęła się zastanawiać, czy chcę u niego robić cokolwiek.

Zgodzicie się ze mną?

?W tej branży największą reklamą jest dobrze zrobiony makijaż, czyli zdjęcia po nim i opinie. W zasadzie to tyczy się prawie każdej branży. Zadowolona klientka chwali się swoim przyjaciółkom, dlatego kobiety najczęściej przychodzą z polecenia albo kiedy zobaczyły efekty pracy na zdjęciach.

Call Now Button