Szkolenia / Masterclass Shading Eyeliner

Szkolenie z makijażu permanentnego kreski cieniowanej
dla osób zaawansowanych

Jeśli zaczęłaś już przygodę z makijażem permanentnym, ale chciałabyś udoskonalić swoją technikę, wyeliminować błędy, rozszerzyć ofertę salonu lub rozwijać się w temacie makijażu permanentnego – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Masterclass Shading Eyeliner to jednodniowe szkolenie, podczas którego nauczymy Cię, jak wykonać idealne kreski cieniowane/butterfly.

 

 

Szkolenie prowadzone jest przez Agnieszkę Majewską – właścicielkę marki MADERM Esthetic, założycielkę MADERM Academy, twórcę programu Permanentnie Piękna. 12 lat pracy w branży makijażu permanentnego to gwarancja ogromnej wiedzy i doświadczenia. Pani Agnieszka jest również uczestnikiem i prelegentem krajowych i zagranicznych konferencjach branżowych.

Łączny koszt szkolenia jednodniowego to 2500 zł.

UWAGA! U nas możesz skorzystać z dofinansowań ze środków Unii Europejskiej – więcej informacji pod nr telefonu 577-360-630.

A w BONUSIE kursant otrzymuje:

  • materiały szkoleniowe z pigmentacji kreski
  • nieograniczony dostęp do zamkniętej grupy wsparcia Step by Step
  • opiekę poszkoleniową u Agnieszki Majewskiej

Szkolenie odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Zakończone jest uzyskaniem certyfikatu w języku angielskim.
Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli chcesz rozszerzyć swój wachlarz usług i rozwijać się w temacie makijażu permanentnego, skontaktuj się z Działem Szkoleń. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, a następnie poprowadzimy Cię krok po kroku do upragnionego celu.

Dział Szkoleń – zapraszamy do kontaktu

Zapewniamy modelki na szkolenie, jeśli jednak chcesz wykonać zabieg na osobie, która przyjedzie razem z Tobą – poinformuj nas o tym wcześniej.

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce! Zadzwoń już dziś!