Szkolenia / Masterclass Powder & Ombre Brows

Szkolenie z makijażu permanentnego brwi
metodą Powder & Ombre
dla osób zaawansowanych

Jeśli wykonujesz makijaż permanentny brwi, ale chcesz poznać nowe techniki makijażu permanentnego brwi, wyeliminować dotychczasowe błędy, udoskonalić warsztat lub po prostu rozwijać się w temacie makijażu permanentnego – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Nauczymy Cię, jak płynnie wykonać brwi pudrowe z efektem „WOW”.

 

 

Szkolenie prowadzone jest przez Agnieszkę Majewską – właścicielkę marki MADERM Esthetic, założycielkę MADERM Academy, twórcę programu Permanentnie Piękna. 12 lat pracy w branży makijażu permanentnego to gwarancja ogromnej wiedzy i doświadczenia. Pani Agnieszka jest również uczestnikiem i prelegentem krajowych i zagranicznych konferencjach branżowych.

Szkolenie ukończone jest certyfikatem w języku angielskim.

Łączny koszt szkolenia jednodniowego to 2500 zł.
UWAGA! U nas możesz skorzystać z dofinansowań ze środków Unii Europejskiej – więcej informacji pod nr telefonu 577-360-630.

A w BONUSIE kursant otrzymuje:

  • materiały szkoleniowe z pigmentacji brwi
  • nieograniczony dostęp do zamkniętej grupy wsparcia Step by Step
  • opiekę poszkoleniową u Agnieszki Majewskiej

Szkolenie odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim.
Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli chcesz rozszerzyć swój wachlarz usług i rozwijać się w temacie makijażu permanentnego, skontaktuj się z Działem Szkoleń. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, a następnie poprowadzimy Cię krok po kroku do upragnionego celu.

Dział Szkoleń – zapraszamy do kontaktu

Zapewniamy modelki na szkolenie, jeśli jednak chcesz wykonać zabieg na osobie, która przyjedzie razem z Tobą – poinformuj nas o tym wcześniej.

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce! Zadzwoń już dziś!