Szkolenia / Masterclass Perfect Lips

Pigmentacja ust – jednodniowe szkolenie
dla osób zaawansowanych

Jeśli chcesz poznać nowe techniki makijażu permanentnego, rozszerzyć wachlarz usług o makijaż permanentny ust – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy za szkolenie z makijażu permanentnego Masterclass Perfect Lips. Szkolenie przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, które już wykonują makijaż permanentny. Podczas szkolenia dowiesz się jak przepięknie wykonać makijaż permanentny ust. Poznasz nowe techniki oraz tajniki makijażu permanentnego. Po szkoleniu w naszej akademii będziesz bogatsza o wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną i od razu możesz zacząć wykonywać usługi w swoim salonie.

Szkolenie prowadzone jest przez Agnieszkę Majewską – właścicielkę marki MADERM Esthetic, założycielkę MADERM Academy, twórcę programu Permanentnie Piękna. 12 lat pracy w branży makijażu permanentnego to gwarancja ogromnej wiedzy i doświadczenia. Pani Agnieszka jest również uczestnikiem i prelegentem krajowych i zagranicznych konferencjach branżowych.

Łączny koszt szkolenia jednodniowego to 2500 zł.
UWAGA! U nas możesz skorzystać z dofinansowań ze środków Unii Europejskiej – więcej informacji pod nr telefonu 577-360-630.

A w BONUSIE kursant otrzymuje:

  • materiały szkoleniowe z pigmentacji ust
  • nieograniczony dostęp do zamkniętej grupy wsparcia Step by Step
  • opiekę poszkoleniową u Agnieszki Majewskiej

Szkolenie ukończone jest certyfikatem w języku angielskim.
Miejsce szkolenia: Ostrów Wielkopolski.
Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli chcesz rozszerzyć swój wachlarz usług i rozwijać się w temacie makijażu permanentnego, skontaktuj się z Działem Szkoleń. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, a następnie poprowadzimy Cię krok po kroku do upragnionego celu.

Dział Szkoleń – zapraszamy do kontaktu

Zapewniamy modelki na szkolenie, jeśli jednak chcesz wykonać zabieg na osobie, która przyjedzie razem z Tobą – poinformuj nas o tym wcześniej.

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce! Zadzwoń już dziś!