Szkolenia / Masterclass Combo Brows

2-dniowe szkolenie z makijażu brwi techniką Combo Brows
dla zaawansowanych

 

Jeśli pragniesz poznać jedną z najtrudniejszych technik makijażu permanentnego jakim jest metoda włosa maszyną, a tym samym rozszerzyć swoją ofertę usług oraz wyprzedzić konkurencję z branży – to właśnie jest szkolenie dla Ciebie!

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, które już wykonują makijaż permanentny od dłuższego czasu.

Przed przystąpieniem do szkolenia zalecamy ćwiczenia na skórkach „wchodzenie” w tego samego włosa 2-3 razy – pomoże Ci to w szybszym opanowaniu techniki na szkoleniu.

Pierwszy dzień szkolenia to praca na skórkach, nauczymy Cię jak pracować maszyną tak, aby każdy włos był dopigmentowany. Poznasz również wszystkie układy włosa takie jak:

  • jodła
  • lift
  • azja

Drugiego dnia będziemy pracować już na modelkach, tak aby dopracować do perfekcji Twój warsztat.

Istnieje możliwość skorzystania tylko z jednego dnia szkolenia (skórki lub modelki), natomiast szkolenie na modelkach jest przeznaczone TYLKO dla osób, które ukończyły wcześniej szkolenie na combo na skórkach.

Szkolenie prowadzone jest przez Agnieszkę Majewską – właścicielkę marki MADERM Esthetic, założycielkę MADERM Academy, twórcę programu Permanentnie Piękna. 12 lat pracy w branży makijażu permanentnego to gwarancja ogromnej wiedzy i doświadczenia. Pani Agnieszka jest również uczestnikiem i prelegentem krajowych i zagranicznych konferencjach branżowych.

Szkolenie jednodniowe z metody COMBO BROWS (skórki) 1000 zł.

Szkolenie jednodniowe z metody COMBO BROWS (modelki) 3000 zł – możliwość zapisu tylko po wcześniejszym ukończeniu szkolenia na skórkach.

Szkolenie dwudniowe z metody COMBO BROWS 4000 zł.

UWAGA! U nas możesz skorzystać z dofinansowań ze środków Unii Europejskiej – więcej informacji pod nr telefonu 577-360-630.

A w BONUSIE kursant otrzymuje:

  • materiały szkoleniowe z pigmentacji brwi
  • nieograniczony dostęp do zamkniętej grupy wsparcia Step by Step
  • opiekę poszkoleniową u Agnieszki Majewskiej

Szkolenie odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim
Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli chcesz rozszerzyć swój wachlarz usług i rozwijać się w temacie makijażu permanentnego, skontaktuj się z Działem Szkoleń. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, a następnie poprowadzimy Cię krok po kroku do upragnionego celu.

Dział Szkoleń – zapraszamy do kontaktu

Zapewniamy modelki na szkolenie, jeśli jednak chcesz wykonać zabieg na osobie, która przyjedzie razem z Tobą – poinformuj nas o tym wcześniej.

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce! Zadzwoń już dziś!