Wizaż

Makijaż dzienny

Wykonywany w naszym salonie kosmetycznym makijażu dzienny ma za zadanie wydobycie naturalnego piękna kobiety. Podkreśla wszystkie walory naszej urody pozostając zarazem niezauważonym. Makijaż dzienny ma przede wszystkim retuszuje niedoskonałości, dlatego wykonywany jest z dobrze dobranych kosmetyków. Podkład w makijażu dziennym ma odcień jak najbardziej zbliżony do koloru naszej cery, aby uniknąć nieprzyjemnego efektu maski (tapety) lub nienaturalnej bladości.

Makijaż wieczorowy

Nasz makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonujemy  na specjalną okazję. Przygotowując makijaż wieczorowy pamiętamy o tym, by dostosować go do pory dnia, w jakiej mamy zamiar się w nim pokazać. Światło świec oraz sztuczne oświetlenie to istne pochłaniacze kolorów, z tego powodu makijaż opiera się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach. Mocny i wyrazisty make-up wieczorowy znacznie różni się od subtelnego i naturalnego makijażu dziennego.

W makijażu wieczorowym śmiało pozwalamy sobie na ciemniejszy podkład, bardziej nasycone barwy cieni. Wieczór to czas w którym mile widziane są wszystkie efekty połysku i blasku, do zastosowania także w makijażu. Drobinki brokatu na powiece pięknie rozświetlą spojrzenie w blasku świec. Podczas tworzenia makijażu wieczorowego odważnie korzystamy z różu, wykorzystywane przez nas dodatki takie jak drobinki złota na dekoldzie dodają niezwykłości i wyjątkowości całej stylizacji.

Kwintesencją wieczorowego makijażu oczu są mocno i wyraziście podkreślone tuszem rzęsy lub doklejone spektakularne kępki rzęs.

Makijaz ślubny

Makijaż na Twój ślub to makijaż  okolicznościowy łączący w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Dyskretnie i subtelnie podkreśla Twoje naturalne piękno, retuszuje niedoskonałości oraz jest bardzo  trwały. Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać zachwycająco. Na ten efekt w równym stopniu składają się suknia ślubna, fryzura i oczywiście makijaż ślubny. Podstawowa zasada jaką kierujemy się przy doborze make up’u jest następująca: powinnaś się w nim czuć swobodnie a zarazem wyjątkowo.

Bony podarunkowe

Nie masz pomysłu na prezent, a solenizant ma już chyba wszystko?

Polecamy bony upominkowe które możesz zakupić i wykorzystać u nas w  Salonach Kosmetycznych  . Karty podarunkowe są doskonałym rozwiązaniem, jeżeli nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić radość bliskiej Ci osobie. Są świetnym prezentem z okazji takich świąt jak: urodziny, imieniny, Dzień Matki, jako prezent mikołajkowy i gwiazdkowy, czy po prostu potrzeby serca obdarowania kogoś wyjątkowego dla Ciebie. Stanowią one również doskonałą formę nagrody czy podziękowań dla partnerów biznesowych jak i wyróżnienia pracowników.