Techniki pigmentacji

BRWI

Cień klasyczny – Brwi klasyczne wycieniowane są od końca po nasadę w tej samej intensywności koloru. Utrzymuje się dłużej ze względu na duże zagęszczenie pigmentu.

Instagram Brows – Brwi Instagramowe wycieniowane są od końca brwi, zabudowane od podstawy i górnej granicy oraz jaśniejsze na przodach. Utrzymuje się dłużej ze względu na duże zagęszczenie pigmentu.

Cień Powder&Ombre – Brwi Ombre najintensywniejsze są przy końcówce brwi i podstawie oraz jaśniejsze na przodach i przy górnej granicy brwi. Utrzymuje się od 6 miesięcy do 2 lat w zależności od wielu czynników w tym od biochemii i rodzaju skóry.

Combo Brows (technika maszynowa) i Microblading (technika ręczna) – ze względu na metodę włos-przerwa, może utrzymywać się od 6 miesięcy do 2 lat. Najbardziej naturalna technika pigmentacji imitująca naturalne włoski na łuku brwiowym.

POWIEKI

Baby Eyeliner – Drobna kreska zagęszczająca linię rzęs. Pigmentowana jedynie w linii rzęs, nie posiada mocnego wyciągnięcia. Nadaje się do pigmentacji okolicy rzęs na górnej powiece jak i dolnej, dla osób chorujących na alopecję, dla osób po chemioterapii, dla osób bardzo młodych jak i dla mężczyzn. Utrzymuje się od kilku miesięcy do 2-3 lat.

Eyeliner klasyczny (Perfect Eyeliner) – Klasyczny, ozdobny, dekoracyjny eyeliner. Kreska jest delikatnie wyciągnięta i ostro zakończonia. Pigmentowana jest intensywnie i gęsto, grubość kreski dostosowana jest do indywidualnej percepcji Klientki(a) oraz do możliwości jakie daje powieka. Możliwość pigmentowania tylko górnej powieki. Utrzymuje się do kilku lat.

Ombre Eyeliner – Cieniowany, ozdobny eyeliner, charakteryzuje się nadaniem, kształtu kreski, delikatnego jej wyciągnięcia, ostrego zakończenia i rozcieniowania po całej jego długości. Kreska cieniowana pigmentowana jest intensywnie i gęsto, grubość kreski dostosowana jest do indywidualnej percepcji Klientki(a) oraz do możliwości jakie daje powieka. Możliwość pigmentowania tylko górnej powieki. Utrzymuje się do kilku lat.

Shading Eyeliner – Cieniowany, ozdobny eyeliner w kształcie delikatnie wyciągniętej i ostro zakończonej kreski. Główną cechą tej pigmentacji rozcieniowanie pigmentu od końca kreski oraz wgłąb powieki. Zdecydowanie jest intensywniejszą wersją pigmentacji powiek, nadającą efekt lekkiego smokey eye. Shading Eyeliner pigmentowany jest intensywnie i gęsto, grubość kreski dostosowana jest do indywidualnej percepcji Klientki(a) oraz do możliwości jakie daje powieka. Shading Eyeliner wykonywany jest w kolorze czarnym w odróżnieniu do kolorowego (głównie łączenie czarnego z niebieskim lub zielonym) Butterfly Eyelinera. Butterfly Eyeliner jest pigmentowany mocniej i jeszcze bardziej wgłąb powieki. Możliwość pigmentowania tylko górnej powieki. utrzymuje się do kilku lat.

USTA

Full Lips – Usta Full Lips charakteryzują się nadaniem konturu, pełnego kształtu, równomierne i intensywne nadanie koloru na całym obszarze ust w tej samej intensywności. Utrzymuje się dłużej ze względu na duże zagęszczenie pigmentu.

Ombre Lips – Charakteryzuje się nadaniem konturu ust z wycieniowaniem do środka ich powierzchni, delikatnie stopniując kolor. Przy konturze kolor jest najintensywniejszy i zanika na wysokości 1/3 ich powierzchni. Środek ust jest nie zapigmentowany, pozostawiony w naturalnym kolorze. Ombre Lips daje efekt pełniejszych i lekko powiększonych ust. Świetnie nadaje się do ust młodych i pełnych. Utrzymuje się do kilku lat.

Aquarell Lips – Aquarell Lips charakteryzuje się lekką pigmentacją bezkonturową. Nadaje refresh ust naturalnych, lekko nadając kolor i odświeżenie jak i rewitalizację bez zaznaczonego konturu. Świetnie nadaje się dla osób, które chcą uzyskać efekt bardzo naturalny. Utrzymuje się od kilku miesięcy do 2-3 lat w zależności od wielu czynników w tym od biochemii i rodzaju skóry.