Maderm Esthetic ®

Maderm Esthetic ®

Maderm Esthetic ®

SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

Zostań linergistą!

Makijaż permanentny to rozwijający się kierunek branży kosmetologii estetycznej . Jest to połączenie artysty, wizażysty i psychologa

Maderm esthetic gwarantuje państwu profesjonalne podejście do kursanta , najwyższy poziom nauki i przekazywanej wiedzy . prowadzone przez nas szkolenia dają kursantom wiedze teoretyczną a przede wszystkim praktyczną która  jest niezbędna do pracy w zawodzie linergisty.

Szkolenia prowadzone są w niedużych grupach dzięki czemu trener ma możliwość wychwycenia wszystkich niedociągnięć kursanta. Praca linergisty wymaga solidnej odpowiedzialności, wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Profesjonalne szkolenie jest niezbędne do uzyskania najwyższych umiejętności zawodowych.

Szkolenia z makijażu permanentnego kierowane są do osób początkujących jak i do zaawansowanych linergistów z branży. Szkolimy osoby z Polski jak i całej europy, Anglii czy  USA. Pracujemy tylko na najwyższej jakości urządzeniach i pigmentach certyfikowanych, hipoalergicznych dzięki czemu zabiegi są całkowicie bezpieczne. Szkolenia z makijażu permanentnego prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem.

 

MICROBLADING

Czyli manualna technika pigmentacji brwi trwa 2 dni

Pierwszy dzień szkolenia rozpoczynamy teorią i pracą na skórkach omawiamy główne aspekty Micropigmentacji skóry  , BHP w gabinecie kosmetycznym, budowę skóry , rodzaje cer, kształty twarzy, kolorymetrie, pigmentologię, wskazania, przeciwskazania do zabiegu, schemat zabiegu , akcesoria niezbędne , krótki przegląd firm dostępnych na rynku , pigmenty  organiczne i nieorganiczne , pielęgnacje po zabiegu , omawiamy wszystkie techniki pigmentacji oraz zróżnicowane schematy . Drugi dzień to praktyka na modelkach .

Szkolenie ukończone jest certyfikatem w języku angielskim

Łączny koszt szkolenia to 3000 zł netto

Z zestawem startowym     3990 zł netto

 

STYLIZACJA RZĘS

Maderm esthetic oferuje państwu profesjonalne szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs techniką 1:1 oraz Russian Volume 2D-8D. Przedłużanie rzęs wybranymi metodami to przełom w technice przedłużania rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy.

Profesjonalne szkolenie organizowane jest w centrum kosmetyczno-szkoleniowym Maderm esthetic i przeprowadzane  według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania. Kursanci mają do dyspozycji stanowiska pracy w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, narzędzia, produkty i kosmetyki.

Szkolenie ukończone jest certyfikatem w języku angilelskim

Koszt szkolenia grupowego 350 zł

TERMINY SZKOLEŃ

Sprawdź najbliższe terminy oraz rodzaje szkoleń, zachęcamy również do kontaktu telefonicznego celem uzyskania wszystkich informacji dotyczących wybranego szkolenia.

 

BASIC PERMANENT

Szkolenie podstawowe z makijażu permanentnego BASIC

Trwa 4 dni Pierwszy dzień szkolenia to teoria , omawiamy główne aspekty Micropigmentacji skóry  , omawiamy BHP w gabinecie kosmetycznym, budowę skóry , rodzaje cer, kształty twarzy, kolorymetrie, pigmentologię, wskazania, przeciwskazania do zabiegu, schemat zabiegu , akcesoria niezbędne , krótki przegląd firm dostępnych na rynku , pigmenty organiczne i nieorganiczne pielęgnacje po zabiegu , omawiamy wszystkie urządzenia , igły , kartridże oraz techniki pigmentacji. Pierwszy dzień szkolenia to juz praktyka! ćwiczymy na sztucznych skórach , uczymy sie pracować i operować maszyna , igłami , uczymy sie rożnych kształtów , techniki i precyzji.

Drugi, trzecii czwarty dzień szkolenia to praca na modelkach pigmentujemy brwi oczy i usta , omawiamy znieczulenia i najcześciej popełniane błędy . Szkolenie ukończone jest certyfikatem w języku angielskim .

Łączny koszt szkolenia to 7500 netto 

 

WARSZTATY DOSZKALAJĄCE

Prowadzimy również szkolenia jedno dniowe  z wybranej techniki :

  • Brwi techniką włosa
  • Brwi techniką włosa z cieniem ( combo )
  • Brwi techniką Powder & Ombre
  • Kreska typu eyeliner
  • Kreska typu butterfly
  • Usta Full Lips + lip light
  • Usta ombre + lip light

Łączny koszt szkolenia jednodniowego to 2500 zł netto 

Skin Training

Warsztaty szkoleniowe z makijażu permanentnego na sztucznych skórach

Cena 650 zł netto

Czas: 1  dzień

 

STYLIZACJA PAZNOKCI

Stylizacja i przedłużanie paznokci

Maderm esthetic oferuje państwu profesjonalne szkolenia z zakresu przedłużania i stylizacji paznokci technika żel oraz acryżel. Technika ta pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów i zadowolenia klienta. Nasze produkty używane są w renomowanych salonach na całym świecie . Przetestowane, hipoalergiczne i bezpieczne co daje stuprocentową satysfakcje.

Profesjonalne szkolenie organizowane jest w centrum kosmetyczno-szkoleniowym Maderm esthetic i przeprowadzane  według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania. Kursanci mają do dyspozycji stanowiska pracy w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, narzędzia, produkty i kosmetyki.

Szkolenie ukończone jest certyfikatem w języku angielskim

Koszt szkolenia grupowego 400 zł